KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143209
nr 1514 3209
Anna Munthe-Norstedt
(1854-1936), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:52:00
9/1 19:18:37
Anna Munthe-Norstedt
Läs mer om Anna Munthe-Norstedt